Mieścimy się w centrum Warszawy

Kuchnia śródziemnomorska znana jest na całym świecie z niezwykłych smaków, bogatych aromatów oraz doskonałych pod względem jakości składników, które wykorzystywane są przez kucharzy. Historia tego rodzaju kuchni ma uwarunkowania nie tylko geograficzne, ale także klimatyczne. Ponadto wiąże się z wzajemnymi wpływami historycznymi oraz wymianą handlową. Typowymi składnikami, które uważane są za śródziemnomorskie, są oczywiście ryby i owoce morza, a także różnego rodzaju warzywa, owoce, oliwa z oliwek czy wino, które towarzyszy posiłkom. Jednak nie każdy ma możliwość przybycia do słonecznej Hiszpanii, aby skosztować regionalnych specjałów. Właśnie do tych z Państwa kierowana jest nasza oferta. Najlepsza hiszpańska restauracja w centrum Warszawy zaprasza do spróbowania wybornych dań tworzonych przez znamienitych kucharzy. To prawdziwi wirtuozi smaku, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia tworzyć dla naszych gości wyjątkowe dania z wykorzystaniem najlepszych gatunkowo składników. Pyszne, aromatyczne i estetycznie serwowane posiłki z pewnością pobudzą kubki smakowe wszystkich miłośników dobrej kuchni. Plac Trzech Krzyży w mieście Warszawa to miejsce, w którym zlokalizowana jest prowadzona przez nas restauracja. Wieloletnie doświadczenie, znajomość tajników kuchni śródziemnomorskiej oraz potrzeb naszych klientów sprawiają, że cieszymy się doskonałą opinią wśród odwiedzających nas osób. Zachęcamy do przybycia i poznania wyjątkowych smaków, które z pewnością Państwo pokochają.

AKTUALNOŚCI

wigilia w ole
07-11-2017

Wigilie firmowe w Ole Restaurant & Cocktail Bar

FIRMOWA WIGILIA
W OLE RESTAURANT & COCKTAIL BAR

Wydarzenie, którego nie zapomnisz!

Od 12 do 16 -50% w Ole restaurant
25-10-2017

Happy Hours

NAJLEPSZY LUNCH W CENTRUM WARSZAWY

Codzienne Happy Hours w Ole Restaurant & Cocktail Bar to alternatywny pomysł na lunch. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 16:00 wybrane pozycje z menu zjesz za połowę ceny.

zapraszamy do kontaktu
25-10-2017

Imprezy firmowe w Ole Restaurant & Cocktail Bar

Szukasz miejsca na organizację imprezy okolicznościowej,
spotkania firmowego, spotkania networkingowego, lunchu biznesowego, szkolenia, uroczystej gali, zamkniętego przyjęcia prywatnego?

Ole Restaurant & Cocktail Bar
to idealne miejsce w centrum Warszawy
z wyjątkowym klimatem.

 

nasza załoga Ole Restaurant
31-08-2017

Doznania kulinarne

Nasza restauracja zapewni Państwu doznania kulinarne na wysokim poziomie. Szczególny nacisk kładziemy na jakość. To słowo jest dla nas najważniejsze. Dania kuchni śródziemnomorskiej tworzymy z najlepszych produktów, które używane są w restauracjach na całym świecie. 

Rezerwacja stolika