ORGANIZACJA SPOTKAŃ FIRMOWYCH W OLE RESTAURANT & COCKTAIL BAR

Kuchnia śródziemnomorska znana jest na całym świecie z niezwykłych smaków, bogatych aromatów oraz doskonałych pod względem jakości składników, które wykorzystywane są przez kucharzy. Historia tego rodzaju kuchni ma uwarunkowania nie tylko geograficzne, ale także klimatyczne. Ponadto wiąże się z wzajemnymi wpływami historycznymi oraz wymianą handlową. Typowymi składnikami, które uważane są za śródziemnomorskie, są oczywiście ryby i owoce morza, a także różnego rodzaju warzywa, owoce, oliwa z oliwek czy wino, które towarzyszy posiłkom. Jednak nie każdy ma możliwość przybycia do słonecznej Hiszpanii, aby skosztować regionalnych specjałów. Właśnie do tych z Państwa kierowana jest nasza oferta. Najlepsza hiszpańska restauracja w centrum Warszawy zaprasza do spróbowania wybornych dań tworzonych przez znamienitych kucharzy. To prawdziwi wirtuozi smaku, którzy dokładają wszelkich starań, aby każdego dnia tworzyć dla naszych gości wyjątkowe dania z wykorzystaniem najlepszych gatunkowo składników. Pyszne, aromatyczne i estetycznie serwowane posiłki z pewnością pobudzą kubki smakowe wszystkich miłośników dobrej kuchni. Plac Trzech Krzyży w mieście Warszawa to miejsce, w którym zlokalizowana jest prowadzona przez nas restauracja. Wieloletnie doświadczenie, znajomość tajników kuchni śródziemnomorskiej oraz potrzeb naszych klientów sprawiają, że cieszymy się doskonałą opinią wśród odwiedzających nas osób. Zachęcamy do przybycia i poznania wyjątkowych smaków, które z pewnością Państwo pokochają.

 

 

PRZESTRZEŃ RESTAURACYJNA

Pierwsza sala charakteryzuje się klimatem koktajlowym, jest niewielka.

W standardowym ustawieniu możemy zaproponować Gościom 26 miejsc siedzących lub dwa 8 osobowe stoły.
Cocktail Bar to dopiero przedsionek tego, co można zobaczyć dalej...

 

 

 

Dalej mamy piękną, dużą, wysoką salę, gdzie możemy przyjąć 20 osób w standardowym ustawieniu lub od 20 do 40 osób grupowo. Zaaranżujemy również tak naszą salę, aby zorganizować kolację koktajlową (na stojąco) nawet do 100 osób.

 

 

 

Ostatnia mała sala z antresolą jest idealnym miejscem na prywatne przyjęcia zamknięte lub kolacje biznesowe w odosobnieniu (z własną łazienką). Standardowe ustawienie to 16 osób na dwóch poziomach lub dwa stoły 8 osobowe.

 

 

 

Reagując na pytania Gości pragniemy poinformować, iż istnieje również możliwość wynajęcia całej przestrzeni restauracyjnej.

 

 

Zapraszamy do kontaktu z managerem Ole Restaurant & Cocktail Bar
Piotr Skolimowski
E-mail ole@ole-restaurant.pl
Tel. 519-875-767

Rezerwacja stolika