O NAS

W historycznym sercu Warszawy w pobliżu najbardziej ekskluzywnych sklepów, u zbiegu ulic przy których znajdują się Galerie Handlowe polskich i światowych projektantów mody, w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego Centrum Giełdowego, mieści się Ole! Restaurant & Cocktail Bar. Jest to śródziemnomorska, autorska kuchnia jednego z najbardziej utalentowanych Szefów Młodego Pokolenia – Maćka Siąkowskiego, który przez 5 lat swoje szlify zdobywał u światowej sławy Szefa Kuchii Restauracji Senses - Andrea Camastry.

Po licznych stażach zagranicznych tworzy tutaj dania kuchni międzynarodowej z akcentami azjatyckimi, którymi zafascynował się pracując w najlepszej japońskiej restauracji w Londynie.

W naszym Menu znajdziecie Państwo dania rybne, jak również autorskie inspiracje wykorzystujące produkty mięsne, owoce i warzywa z basenu Morza Śródziemnego oraz polskie świeże produkty regionalne.

Nasza oferta niepowtarzalnych sezonowanych steków polskich i WAGYU Kobe Style, przygotowywana w unikatowy sposób, uznawana jest przez naszych Gości jako wyjątkowa, w skali nie tylko naszego kraju.

Świetnym dopełnieniem naszej oferty jest starannie wyselekcjonowana przez naszego sommeliera kolekcja win oraz bogata oferta wspaniałych autorskich drinków przygotowanych przez utytułowanych barmanów.

 

Rezerwacja stolika

Zapraszamy wkrótce!