08-08-2018

Restauracja z hiszpańską muzyką na żywo

Kuchnia hiszpańska cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Wiele osób nie wyobraża dobie wieczoru w gronie bliskich i znajomych, który byłby pozbawiony zapachu świeżych tapas, czy też subtelnego smaku zupy z diabła morskiego. Oczywiście każdy z na zdaje sobie sprawę z tego, że rozkosz dla podniebienia to nie wszystko i od czasu do czasu warto także zadbać o coś dla ducha.

Takim zaspokojeniem potrzeb ducha może być odpowiednia i adekwatna do profilu, jakim charakteryzuje się konkretny lokal gastronomiczny, muzyką.

Warszawa jest miastem, gdzie mnóstwo jest bufetów i restauracji oferujących swoim klientom muzykę na żywo, która doskonale buduje nastrój każdej uczty. Tego typu urozmaicenie dotyczy restauracji o różnym profilu. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z takimi lokalami jak restauracja hiszpańska, japońska, czy też bar serwujący klasyczne dania amerykańskie bądź też potrawy tradycyjnej kuchni polskiej – jedno pozostaje pewne- muzyka, o którą dbają specjalnie zaproszeni wokaliści, instrumentaliści oraz kapele, będzie na pewno miłką niespodzianką dla gości.

W tym momencie pojawia się naturalne pytanie: jakie style muzyczne są najbardziej odpowiednie dla konkretnego lokalu gastronomicznego? Niestety nie ma na nie jednoznacznej i uniwersalnej odpowiedzi. Z pewnością na romantyczny wieczór bardziej stosowny będzie repertuar obfitujący w nostalgiczne melodie i piosenki z sentymentalną warstwą tekstową. Inna sytuacja ma miejsce w przypadku spotkania ze znajomymi. W takim wypadku z pewnością bardziej sprawdzą się żywiołowe rytmy latynoamerykańskich wykonawców, czy też współczesna dynamiczna muzyka elektroniczna, która przypadnie do gustu przede wszystkim reprezentantom młodszego pokolenia. Bez względu jednak na to, czy konkretna uczta zostanie uświetniona występem ambitnego DJ-a, czy też kojącym recitalem jazzowym, emocje przekazywane w trakcie występu z pewnością na długo zapiszą się w pamięci gości.

Oczywiście restauracja hiszpańska – taka jak nasza – będzie prezentować Państwu różnorodne utwory hiszpańskiej muzyki. Nie ograniczamy się jednak do konkretnej stylistyki. Zdajemy spocie sprawę z bogactwa rytmów hiszpańskiej muzyki, która potrafi niejednokrotnie zaskoczyć nawet doświadczonego melomana.

Oczywiście Warszawa jest miastem, w którym znajduje się wiele lokali gastronomicznych, które zdecydowały się na podobne urozmaicenie swojej oferty.

Również my zdecydowaliśmy się na dołączenie do tego nurtu. Wierzymy, że taka filozofia jest nie tylko ubogaceniem weekendowego romantycznego wieczoru (rezerwacja stolika), ale także ciekawą formą współpracy pomiędzy reprezentantami sektora gastronomicznego a artystami. Występujący w restauracjach muzycy i wykonawcy mogą bowiem zaprezentować swoje umiejętności w miłej atmosferze, zapewniając sobie zarazem bardziej skuteczną promocję swojej twórczości dzięki nawiązaniu bliższego i bardziej autentycznego kontaktu z publicznością.

Rezerwacja stolika