30-10-2018

Jak zorganizować Wigilię firmową?

Wigilia firmowa to niezwykle miła tradycja, która może być praktykowana zarówno w przypadku dużych, jak i małych firm. Zorganizowanie takiego przyjęcia wymaga odpowiedniego przygotowania i przede wszystkim ustalenia budżetu oraz uświadomienia sobie nadrzędnego celu spotkania, jakim jest miłe spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze. W związku z tym zarówno oprawa, jak i program całego eventu powinny być dostosowane do oczekiwań wszystkich pracowników. Należy uwzględnić ilość osób, które mogą pojawić się na imprezie, ewentualne osoby towarzyszące, dress code, drobne upominki czy atrakcje. 

Świąteczne spotkania firmowe - zaproszenie, strój, upominki oraz atrakcje

W zależności od charakteru imprezy, wielkości oraz miejsca jej organizacji, inaczej będzie wyglądał strój. Warto uwzględnić tego rodzaju wytyczne w zaproszeniu, aby każdy odpowiednio wcześniej mógł zapoznać się z obowiązującym dress codem. Należy również pomyśleć o drobnych upominkach dla uczestników imprezy - wszak jest to Wigilia firmowa. Pracowników z pewnością ucieszą także atrakcje czy zabawy dla nich przygotowane, dzięki którym impreza firmowa na długo pozostanie w pamięci. Tego rodzaju inicjatywy zacieśniają więzy między współpracownikami, uczą pracy w grupie i polepszają relacje w zespole. Kiedy ustalone zostaną wszystkie szczegóły i wiadomo będzie, jak ma wyglądać Wigilia firmowa, warto pomyśleć o zaproszeniach. Ważne, aby rozdać je odpowiednio wcześniej, tak, aby możliwie jak największa grupa osób mogła zorganizować sobie wolny czas w danym terminie. 

Odpowiednio skonstruowane menu, czyli co zrobić, aby impreza firmowa była naprawdę udana

Boże Narodzenie kojarzy się również z dobrym jedzeniem. Popularne dania świąteczne przywołują na myśl najpiękniejsze wspomnienia, a ujrzane na stole przez uczestników imprezy z pewnością wprowadzą niezwykle ciepłą atmosferę. Korzystając ze świadczonych przez nas usług na ternie miasta Warszawa, mają Państwo pewność, że wigilijna kolacja na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości. Oferujemy dania, które charakteryzują się nie tylko bogactwem smaków i aromatów, ale także wysoką estetyką podania. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego z pewnością uda nam się wspólnie znaleźć dogodny dla Państwa termin. Zapewniamy trzy niezależne sale, możliwość wynajęcia części restauracji lub całości. Gwarantujemy spersonalizowane menu, możliwość zorganizowania muzyki na żywo oraz fotorelację z przyjęcia. Jeżeli chcą Państwo, aby wigilia firmowa była zorganizowana na najwyższym poziomie, zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty.

Rezerwacja stolika