31-07-2018

Jak zorganizować spotkanie firmowe?

Bo właśnie odpowiednie miejsce, które wybierzemy do naszych spotkań biznesowych będzie w dużej mierze odpowiadało za ostateczny sukces organizowanej przez nas imprezy.
Prestiż organizowanego spotkania na pewno podniesie lokalizacja w centrum miasta. Tym bardziej jest ona pożądana, jeśli wiemy że osoby, które planujemy zaprosić na biznesowy lunch, czy innego rodzaju imprezy firmowe, swoje biura mają zlokalizowane w sercu miasta. Umiejscowienie restauracji, którą wybierzemy ma większy wpływ, niż mogłoby się nam wydawać. Warto jednak zawsze pomyśleć, czy sami wolelibyśmy pojawić się na spotkaniu, na które dotrzemy spacerkiem z własnego biura, czy po dwugodzinnym staniu w korkach i szukaniu miejsca parkingowego przez kolejne 45 minut.
Poza lokalizacją, uwagę zwrócić musimy na warunki, w jakich będziemy mogli przeprowadzić spotkanie. Zależy to oczywiście od jego charakteru, bo inne potrzeby będą miały osoby szukające miejsca na biznesowy lunch dla kilku osób, a jeszcze inne organizujące bankiet. W Ole Restaurant przygotowani jesteśmy na różne potrzeby klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować w wyśmienitej atmosferze zarówno większe i mniejsze spotkania. Wynajęcie całej naszej restauracji daje szanse na zrobienie nawet dużej imprezy, a sprytnie podzielona przestrzeń powoduje, że w przypadku organizowania mniejszych spotkań ogrom pomieszczenia nie przytłoczy gości.
Ostatnim punktem, do którego wyboru podejść musimy starannie przed organizacją imprezy firmowej jest oczywiście jedzenie! Wyśmienita kuchnia jest w stanie załagodzić wiele niedociągnięć podczas imprezy firmowej, jednak jeśli ten element nie będzie dopracowany na najwyższym poziomie to reszta naszych działań nie przełoży się na spodziewany efekt. Warto, aby przed spotkaniem zjeść lunch w miejscu, które wybierzemy. Co wybrać z mnogości dostępnych rozwiązań? Przede wszystkim ważne, żeby restauracja serwowała jedzenie najwyższej jakości. Warto także postawić na popularne kuchnie świata, tak aby mieć duże prawdopodobieństwo, że zadowolimy wszystkich gości, nawet jeśli nie do końca znamy ich preferencje kulinarne. Doskonałym wyborem będzie np. kuchnia śródziemnomorska, która kochana jest przez miliardy ludzi na świecie z uwagi na jej niesamowite doznania smakowe, które nie wiążą się z rezygnacją ze zdrowego stylu życia. W kuchni hiszpańskiej znajdą bowiem dla siebie coś odpowiedniego zarówno miłośnicy konkretnych, jak i zupełnie lekkich posiłków. A tradycyjne tapasy sprawdzą się podczas bankietów, czy cocktail party.
Ole Restaurant to idealne miejsce na spotkanie firmowe w doskonałej lokalizacji, w pięknym otoczeniu i doskonałą hiszpańską kuchnią. Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i firmy eventowe.
 

Rezerwacja stolika