14-12-2018

Jak spędzić Sylwestra w Warszawie?

Sylwester to niepowtarzalny dzień,, na który wszyscy czekają z niecierpliwością. Wiele osób szuka pomysłu na spędzenie ostatniego dnia w roku z dużym wyprzedzeniem, aby mieć do dyspozycji wszystkie możliwe opcje. Z uwagi na odmienne potrzeby i zróżnicowane oczekiwania oferta imprez sylwestrowych w Warszawie jest bardzo różnorodna i dostosowana do indywidualnych wymagań każdej osoby. W ten sposób zarówno miłośnicy kameralnych domówek, jak i szalonych imprez w nietuzinkowych okolicznościach będą mogli postawić na wariant, który najlepiej wpasuje się w ich styl i pozwoli świętować wkroczenie w Nowy Rok w najlepszym stylu. 

Imprezowa noc w rytmie hitów

Osoby, którym nie straszny mróz, chcące pobawić się przy popularnej muzyce na żywo i zobaczyć ulubionych wykonawców, mogą postawić na Sylwester z TVN, który organizowany jest na Placu Bankowym w Warszawie. Tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich lat, zamiast pokazu fajerwerków o północy odbędzie się pokaz laserowy, na który zdecydowała się większość miast. Jest to opcja cichsza i bardziej przyjazna zwierzętom, a na pewno nie mniej zjawiskowa. 

Ciekawe rozwiązanie dla miłośników sztuki

Interesującą opcją dedykowaną miłośnikom sztuki jest Sylwester w Teatrze, który organizuje większość teatrów na terenie Warszawy, między innymi Ateneum, Capitol czy Kamienica. Sylwestrowe spektakle niewątpliwie dostarczą wyjątkowych wrażeń podczas tegorocznej nocy sylwestrowej i będą odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które nie przepadają za typowymi imprezami. 

Nietuzinkowy Sylwester w Ogórku

Jest to bez wątpienia niesztampowa propozycja dedykowana osobom, które nie lubią tradycyjnych rozwiązań. Zabawa w kultowym autobusie "ogórku" śladami legendarnych lokali na pewno na długo pozostanie w pamięci uczestników. Przejażdżka będzie miała trzy przystanki, podczas których imprezujące osoby będą mogły skosztować zmrożonej wódeczki oraz wybornej zagrychy. 

Impreza sylwestrowa w eleganckim stylu

Osoby, które pozostają wierne tradycyjnym rozwiązaniom, z pewnością skuszą się na bal. Większość lokali w Warszawie przygotowało na ten wyjątkowy dzień ciekawą ofertę, jednak my pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą. Hiszpańska restauracja zaprasza na wyjątkową noc sylwestrową z muzyką na żywo oraz najlepszym jedzeniem w mieście. Niebanalne menu zostało skomponowane przez naszych doświadczonych i kreatywnych kucharzy, którzy są w stanie pobudzić kubki smakowe nawet największych krytyków kulinarnych. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę do białego rana.

Rezerwacja stolika