04-10-2018

Gdzie napić się wina w Warszawie? Zapraszamy do Ole-Restaurant

Coraz chłodniejsze dni sprzyjają spędzaniu wieczorów nie tylko w domach, ale także restauracjach, w których można schronić się przed niesprzyjającą pogodą, a przy okazji posilić się i wypić dobry, rozgrzewający trunek. Jednym z nich jest bez wątpienia wino - przysmak niejednej osoby, która pragnie rozkoszować się chwilą przy lampce ulubionego napoju. Warszawa to miasto wielkich możliwości, które zapewnia zarówno swoim mieszkańcom, jak i turystom, możliwość napicia się wina w najlepszych, idealnie stworzonych do tego miejsca. Jednym z nich bez wątpienia jest Ole-Restaurant. 

 

Historia wyjątkowego trunku

Historia wina sięga czasów najdawniejszych i jest niemalże tak stara, jak historia ludzkości. O winie możemy usłyszeć w mitach i legendach, jednak bardzo trudno jest określić konkretny czas oraz miejsce jego powstania. Świadectwa archeologiczne potwierdzają istnienie aromatycznego trunku już między IX a III wiekiem przed naszą erą. Obecnie wino jest jednym z najpopularniejszych i najszlachetniejszych trunków, którego liczne odmiany dają możliwość znalezienia smaku odpowiedniego dla siebie. 

 

Duża różnorodność win

Słodkie, półsłodkie, półwytrawne oraz wytrawne białe i czerwone wina spotykają się z uznaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. O tej porze roku szczególną sympatią miłośników szlachetnego napoju cieszą się wina grzane, które również dostępne są w ramach przygotowanej przez nas oferty. Nieustannie otwieramy się na oczekiwania oraz różnorodne potrzeby klientów, pragnąc dostarczać im wielu ciekawych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych preferencji. Bogata karta alkoholi obejmuje między innymi szampany oraz wina musujące, wśród których znalazły się takie pozycje, jak Raventos De Nit Rose 2014, Moet&Chandon Imperial Brut NV, Veuve Clicquot Brut NV, Moet&Chandon Imperial ICE NV czy Veuve Clicquot Rich NV. To tylko niektóre z propozycji, których porcję degustacyjną mogą Państwo zamówić w naszym lokalu. Jeżeli wybieracie się Państwo do nas w większym gronie, z pewnością zadowoli Was nie lampka, a cała butelka wybornego trunku. Do zaoferowania mamy specjały pochodzące z Hiszpanii, Francji, Włoch, Chile, Argentyny, Australii, Libanu, Portugalii, a nawet Nowej Zelandii. Z tak wielu propozycji każda zainteresowana ofertą osobą będzie mogła odkryć swój smak, który pobudzi kubki smakowe i uprzyjemni chwile spędzone w naszym lokalu. Zachęcamy do zarezerwowania stoliku i dokładnego poznania naszej karty, której duże zróżnicowanie z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy.

Rezerwacja stolika